Sveiki,

Mes esame efektas.lt – dinamiška profesionalų,  septynerius metus sėkmingai dirbanti ir tobulėjanti interneto rinkodaros erdvėje, komanda. Interneto rinkodara mus veža. Na, tikslingiau būtų sakyti, kad mus veža pasiekti rinkodaros rezultatai. Vienas iš tokių – verslo perkėlimas  į interneto erdvę. „Pagoogle‘ink“ , „Ieškok internete“ – žodžiai, kuriuos girdime kone kiekvieną dieną, puikiai parodantys Jums, kur slepiasi Jūsų nauji klientai.  Pripažinkime, kad pirmas veiksmas, ką klientas atliks, kai jam kils poreikis Jūsų prekėms ar paslaugoms… Taip. Potencialus klientas visų pirma ieškos Jūsų internete.   O koks yra Jūsų pirmas žingsnis? Tai  – tapti matomi šiems potencialiems klientams, ieškantiems Jūsų šiandien.

Efektas.lt – Jūsų partneris, padėsiantis susitvarkyti su šiuo iššūkiu ir žengti  pirmąjį žingsnį.  Interneto rinkodara – tai Jūsų raktas į didesnį įmonės žinomumą ir realiai padidėjusių pardavimų skaičių.

Pagrindinės mūsų teikiamos paslaugos:

SEO optimizacija

klientams, vertinantiems organinio lankytojų srauto naudą.

Google Adwords

efektyvi reklama nuo rytojaus. Greitam lankytojų pritraukimui,  naujiems projektams, produkto testavimui ar palaikančiai reklamai.

Reklama Facebook

galimybė pasiekti tiksliausią Jūsų produkto potencialų klientą remiantis Facebook naudotojų elgsena.

Remarketingas

priminti klientui apie Jus. Galime įkyriai. Galime švelniai.

Mūsų veiklos principai:

Esame partneriai, suinteresuoti Jūsų įmonės augimu bei ilgalaikiu bendradarbiavimu. Tikimės abipusio suinteresuotumo.

Orientuojamės į rezultatus, rezultatų matavimą bei analizę. Diskutuokime produktyviai – apie skaičius, ne apie orą.

Per tiek metų išmokome daug – ir iš sėkmių, ir nesėkmių. Mūsų išmoktos neįkainojamos pamokos ir patirtis rinkoje – Jums.

Visada bendraujame. Ir bendraujame atvirai. Klauskite – patarsime.

Mus galite rasti nuostabiame Vilniaus rajone – užupyje, paupio g. 46. Susitikime ir aptarkime Jūsų verslo plėtros galimybes.