Jūsų reklama pirmajame Google puslapyje – jau nuo rytojaus!

[contact-form-7 id=”408″ title=”gg”]
Užklausų ir skambučių padidėjimas nuo 38%!
Dienos biudžetas – vos nuo 3,3 €, skirtas tik potencialiems klientams pritraukti!
Top pozicijos Google paieškoje – per parą!
Investicijų į Adwords atsiperkamumas – per mėnesį ir trumpiau!

Kas yra Google Adwords reklama?

Tai reklama už paspaudimus Google paieškoje

Reklama Google paieškos sistemos aukščiausiose pozicijose, rodoma pagal Jūsų paslaugas/prekes atitinkančius raktinius žodžius, pritraukianti tikslinių potencialių klientų srautą, kai Jūs mokate tik potencialiam klientui paspaudus Jūsų įmonės skelbimą. Tai – efektyvi ir skaidri reklama internete.

Nauda
  • Aukščiausios pozicjos – su mumis tapsite matomi potencialiems klientams pirmose (puslapio viršuje) Adwords pozicijose, kur klientų pasiekiamumas yra didžiausias.
  • Jūsų raktiniai žodžiai – surasime rinkai specifiškus ir geriausiai atitinkančius Jūsų verslą raktinius žodžius, kuriuos naudoja Jūsų potencialūs klientai.
  • Tikslinis klientų srautas – teikiate buhalterines paslaugas? Į Jūsų puslapį ateis tik lankytojai, ieškantys būtent buhalterinių paslaugų.
  • Mokama tik už paspaudimus –
  • Efektyvu ir skaidru – aiškiai pateikiami statistiniai duomenys (paspaudimų/parodymų kiekis, CTR, CPC, CPA ir kt.), leidžiantys objektyviai įvertinti reklamos efektyvumą ir naudą.
Pavyzdžiui

Šiuo metu vidutiniškai net  1 300 (per mėnesį!) potencialių klientų ieško valymo paslaugų Lietuvoje (pagal raktažodį – valymo paslaugos) ir net 320 ieško valymo paslaugų Vilniuje (raktažodis – valymo paslaugos vilniuje). Vienas paspaudimas Google Adwords sistemoje atitinkamai kainuoja 0,6 € ir 0,8 €. Bet kuri įmonė, teikianti valymo paslaugas, turi galimybę pasiekti šiuos tikslinius klientus investuodama į Google Adwords.

Įmonė X teikia valymo paslaugas ir apie tai skelbia savo tinklalapyje. Įmonė X suprato, kad jų puslapis neatlieka savo paskirties – nėra surandamas potencialių klientų, taigi įmonė ieško sprendimo. Susipažinus su Įmone X, pasirodė, kad pagrindinis paslaugų teikimas vyksta būtent Vilniuje ir tai yra įmonės X prioritetinė regioninė rinka. Įmonei X pasiūlyta investuoti 250 €/mėn. Į Google Adwords sistemą bei fokusuotis į potencialius klientus Vilniuje. Dabar įmonė X sulaukia mažiausiai 300 naujų lankytojų bei vidutiniškai 5 naujų klientų kas mėnesį (pakoregavus kelis puslapio elementus), o Adwords investicijos atsiperka dvigubai.

Kiek potencialių klientų šiuo metu ieško Jūsų paslaugų?
Koks biudžetas Jums būtų reikalingas pasiekti šią tikslinę auditoriją?

google-partneriai

adwords-sertifikatas

Kodėl mes?
  • Neapsiribojame tik kampanijų sukūrimu – analizuojame konkurentų metrikas, testuojame kelias skelbimų alternatyvas, išnaudojame papildomas Adwords galimybes – plėtinius, keliame kokybės balą bei mažiname paspaudimų  kainas net iki 20 %.
  • Būsime ne tik tiekėjai, bet ir partneriai – patarsime marketingo bei konversijų klausimais.
  • Sekame rezultatus – įdiegiame Google Analytics ir susiejame šią sistemą su Adwords, nustatome tikslus ir judame link didesnių pardavimų!
  • Skaidrios ataskaitos, išsamios analizės. Įsitikinkite patys ir susisiekite.
Google Adwords reklaminės kampanijos eiga