Facebook mokama (PPC) reklama

Kodėl Facebook reklama?
 1. Lietuvoje socialiniu tinklu Facebook kiekvieną dieną naudojasi daugiau nei 1 milijonas vartotojų. Dažnam iš jų Facebook „tikrinimas“ būna pirmas veiksmas tik atsikėlus ryte ir paskutinis prieš einant miegoti vakare.
 2. Facebook suteikia galimybę rodyti reklamą tik savo tikslinei auditorijai, pasirinktai pagal lytį, amžių, gyvenamąją vietą, pomėgius Facebook tinkle ir kt.
 3. reklamos paspaudimų kainos yra sąlyginai mažos, o ir pats kampanijos biudžeto valdymas – lankstus.
 4. Jūsų konkurentai greičiausiai to nedaro, todėl turite puikią galimybę aplenkti juos, pritraukti naujus klientus ir padidinti užimamos rinkos dalį.
 5. Ne tik pardavimai, bet ir prekės ženklo žinomumo didinimas. Palike‘ins vienas. Pamatys dešimtys.

 

Trumpai apie Facebook reklamą. Pagrindiniai Facebook reklamos tipai yra du:

 1. Facebook Paskyros Administravimo paslauga – tai Jūsų Facebook puslapio paskyros turinio kūrimas (post‘ai, paveikslėliai, akcijos, produktų pristatymai, konkursai, bendravimas su puslapio fanais ir pan.), siekiant pagyvinti Jūsų puslapį bei įtraukti puslapio fanus į aktyvią Facebook rinkodaros strategiją.
 2. Facebook mokama (pay per click) reklama – tai Jūsų tikslinei auditorijai rodoma įvairių formų (baner‘is, post‘ai, video reklama ar kt.) reklama, kurios metu mokate tiesiogiai Facebook už paspaudimus, atliktus Jūsų potencialių klientų.

 

Efektas.lt komanda teikia efektyvią, testavimo principu bei į tikslus orientuotą  Facebook mokamą (PPC) reklamą:

 • Kartu aptarsime strategiją bei tikslus. Galbūt geriausia Jums būtų didinti Jūsų Facebook puslapio žinomumą? Pardavinėti konkrečius produktus/paslaugas? Tiesiog pritraukti papildomą srautą, kad vėliau galėtumėte šiuos pasiekti Remarketing‘o būdu, nes tokie lankytojai pas Jus konvertuojasi geriausiai?
 • Parinksime tikslingiausią Jūsų auditoriją. Neapsiribosime tik amžiumi, lytimi ir vieta. Mūsų komanda yra įvaldžiusi slaptas tarptautinėje praktikoje patikrintas Facebook segmentavimo technikas.
 • Sudarysime sąlygas pasiekti tikslinį vartotoją už pigiausią paspaudimo kainą, nes suprantame įtakos faktorius kainai, tokius kaip click through rate, relevance score, vartotojo santykį su naujienų srauto reklama ir daugelį kitų. Paspaudimų kaina gali pasiekti net 0,02 EUR!
 • Lankstus mėnesinis paspaudimų biudžetas. Gali prasidėti tik nuo 30 EUR.
 • Mėnesinės ataskaitos, aptarimai bei patarimai. Aiškiai vertinkime pasiektus rezultatus.

Kaip galėtų atrodyti Jūsų reklama – pavyzdys:

Išnaudokime Facebook reklamos kanalą šiandien. Pirmieji rinkoje.